Wout-Jan en Gerco op dreef met SFN paarden

Gent (28 febr. 2016) - Wout-Jan van der Schans en Gerco Schröder hebben afgelopen weekeinde met drie SFN paarden deelgenomen aan het CSI in Gent.

 

Wout-Jan en Aquila SFN wonnen de openingswedstrijd en liepen in de Grote Prijs op zaterdag tegen een pechfout aan. "Aquila sprong werkelijk zeer goed en had dit foutje niet verdiend", aldus Wout-Jan, die ook zeer te spreken was over de ontwikkeling die de schimmel Eloma's Blue SFN doormaakt. "Eloma's Blue was in de eerste twee wedstrijden foutloos en noteerde in de wedstrijd op zaterdag een foutje".

 

Ook Gerco was tevreden over Djumpsina SFN. "We deden het in de openingswedstrijd rustig aan en bleven met een strafpunt voor het overschrijden van de tijd foutloos. In de tweede wedstrijd met hindernissen van 1.35. bleven we ook foutloos, terwijl we op zaterdag een foutje noteerden op de allerlaatste hindernis, dus ik ben tevreden!".

 

Wout-Jan neemt Aquila SFN mee naar Indoor Brabant en een krijgt dan een week rust. Daarna neemt hij zowel Aquila SFN als Eloma's Blue SFN mee naar San Giovanni, als voorbereiding op de Nederlandse Kampioenschappen in Mierlo. Gerco gaat al een week eerder naar San Giovanni met Djumpsina SFN.

 

Nieuws

Liverpool SFN is verkocht

In tegenstelling tot het SFN I, dat vervroegd beëindigd werd door een nieuwe regeling ingesteld…

Ruiterwissel Mister SFN

Mister SFN is goed opgeleid door Hessel Hoekstra, maar sinds vorige week wordt Mister SFN…

Kerstwensen 2025

Geachte certificaathouders en alle betrokken bij het Springpaardenfonds Nederland, Namens het SFN…

Met het SFN II naar JIM 2025 en WEG Aken 2026

Beste Certificaathouders Het doet ons genoegen om u het SFN programma voor 2025 en ook deels al…

Nieuwjaarswens SFN II

Namens alle betrokkenen bij het SFN II - Bestuurders, Commissarissen, Bestuur STAK, Administrateur,…

Watermill Art SFN verkocht

Na goed overleg tussen selecteurs en directie is besloten dat Watermill Art SFN, die uitstekend…

Wijziging bestuur STAK

De door de certificaten vertegenwoordigde aandelen worden gehouden door de Stichting Administratie…

Kadorena SFN verkocht naar de USA

Na goed overleg tussen selecteurs en directie werd enige tijd geleden vastgesteld dat de…